KAŻDY DZIEŃ SPĘDZONY W PRZEDSZKOLU SPRAWIA, ŻE DZIECI SĄ RADOSNE,
A NA ICH TWARZACH JEST ZAWSZE UŚMIECH
 

Nauczycielki:
mgr Anna Rozmus-Żuk
mgr Agata Gołębiowska

Pomoc nauczyciela: mgr Iwona Preweda

O czystość w naszej sali i pyszne posiłki dba Pani Czesława Weiss

g1

    SMERFOLANDIA   

Jesteśmy zróżnicowaną wiekowo grupą cztero- i pięciolatków. Dzięki temu mamy możliwość pomagania sobie i uczenia się od siebie nawzajem. Dzieci w grupie znają się bardzo dobrze i są dosyć mocno związane emocjonalnie, ponieważ przebywają  w swoim towarzystwie już kolejny rok. Jednocześnie bardzo ciepło i serdecznie przyjęły swoich nowych kolegów i koleżanki, którzy dołączyli do grupy. Dzieci szczególnie lubią wszelkiego rodzaju gry i zabawy ruchowe organizowane w sali przedszkolnej i na podwórku. Starają się być dla siebie miłe, są wdrażane do szanowania swojej pracy i pracy kolegów oraz uczą się współdziałać, dokonywać wyborów i dostrzegać możliwości pójścia na kompromis. 

Wspólne zabawy przynoszą nam dużo radości, dzięki nim rozwijamy swoją wyobraźnię i nabywamy nowych umiejętności. Potrafimy także uważnie słuchać, gdy nasza pani czyta nam bajki i książeczki. 

Jesteśmy weseli, uśmiechnięci i ciekawi świata. Wszyscy lubimy się bawić, śpiewać i tańczyć. Z radością chodzimy na wycieczki, spacery, wykonujemy prace plastyczne.Przyswajamy nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów. Uczymy się myśleć, mówić, słuchać i rozumieć. W ramach zajęć dodatkowych możemy uczyć się języka angielskiego.             

 

  

 

 

 

 smerf

 

 

Godziny otwarcia

Miejskie Przedszkole Nr 3
"Wesoła Trójeczka"
w Lubaczowie

Poniedziałek - Piątek
06:30 - 16:00

Dane kontaktowe

ul. Juliusza Słowackiego 16
37-600
Lubaczów

tel.  16  632 91 27
sekretariat@mp3.lubaczow.pl